Rehabilitacja

Rehabilitacja ruchowa zwana jest  inaczej kinezyterapią. Stanowi podstawową i bardzo skuteczną formę  rehabilitacji. Korzystać z jej możliwości mogą  osoby między innymi  ze schorzeniami neurologicznymi lub borykający się z urazami narządu ruchu tudzież powracający do zdrowia po zabiegach np. ortopedycznych. Kinezyterapia jest doskonałym sposobem działań profilaktycznych również dla sportowców, którzy w ten sposób dbają o stawy, mięśnie oraz okolice okołostawowe.

Rehabilitanci za cel stawiają sobie przywrócenie pacjentowi, przynajmniej w pewnym stopniu, sprawności fizycznej, a tym samym  na  poprawienie jakości jego życia.  W trakcie pracy z każdą osobą, w celu dopasowania terapii do jej potrzeb, wykorzystuje się różne metody terapeutyczne oraz specjalistyczny sprzęt.

Zastanawiasz się jak ćwiczyć?

Z przyjemnością doradzamy, w jaki sposób poprawnie wykonać ćwiczenia, aby usunąć dolegliwości . Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii z ćwiczeniami. Prosimy postępować zgodnie ze wskazówkami.

OTS jest to pełny system terapeutyczny, dzięki któremu pacjent otrzymuje holistyczne podejście do jego problemów. Nasi terapeuci służą pomocą i radą, by jak najszybciej wrócił do pełni sił. Stawiając na nas macie gwarancję, otrzymania kompleksowej i profesjonalnej usługi.  Dodajmy, że akademicka wiedza naszych fizjoterapeutów  poparta jest ich badaniami oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

 

Jesteśmy po to, by pomagać pokonywać granice możliwości!